Vyberte stranu

Nechaj peniaze pracovať pre teba.

Jedinečná možnosť ako zabezpečiť budúcnosť a zvýšiť kvalitu tvojho života.

Investuj s minimálnym rizikom a zároveň s maximálnymi možnosťami

„Nepracuj pre peniaze, nechaj peniaze pracovať pre teba.“

Práve toto je jedna z najväčších múdrostí finančníctva.

Je veľa ľudí, ktorí sa týmto riadia a vedú si naozaj dobre. Ak ty patríš k tým, čo stále robia pre peniaze – nevadí! Kedy chceš spraviť tú zásadnú zmenu je iba na tebe. Dobrá správa je, že to môžeš spraviť prakticky hneď.

Až 90% životných problémov a stresových situácií má základ v nedostatku financií!

Vďaka nášmu investičnému systému obnovy finančného kapitálu sme my ale už aj veľa iných zlepšili nielen svoju finančnú situáciu ale hlavne dostali do svojho života viac kľudu, pretože riešia ďaleko menej životných problémov.

Koľko peňazí budeš potrebovať aby dokázali pracovať pre teba?

Nič čo by bolo nemožné! Na začiatok budeš potrebovať približne 60-70€ ( v závislosti na aktuálnom kurze k EUR/USD) Je to aktivačná investícia, ktorú si budeš môcť kedykoľvek vybrať naspäť. Ako bonus na štart dostaneš 30 USD, ktoré môžeš zhodnocovať a všetok zisk z nich bude tvoj a môžeš ho kedykoľvek previesť sna svoj bankový účet.

Nevieš ako investovať a ako nastaviť celý systém aby peniaze pracovali pre teba?

Nič si z toho nerob, systém ti pomôžeme nastaviť. Ako to celé nastaviť nájdeš v e-booku, ktorý ti zašleme na tvoj e-mail. POŽIADAJ O E-BOOK AKO PRIPISOVAŤ ZISK NA SVOJ ÚČET TU

Ako funguje systém obnovy finančného kapitálu?

Na burzové obchodovanie využívame jednu z najväčších burzových spoločností na svete ROBOFOREX. Tohto brookera využívame preto, lebo z toho veľkého množstva brookerov má najnižšie spready (poplatky) a zároveň má k dispozícií COPY systém, ktorý umožňuje drobným investorom využívať schopnosti profesionálnych investorov pre vlastné vytváranie zisku. Nastavenie systému je tak veľmi jednoduché a nie je k tomu potreba nejakých zvláštnych skúseností s burzovným obchodovaním. Celý proces nastavenia je presne popísaný v E-BOOKU AKO PRIPISOVAŤ ZISK NA SVOJ ÚČET TU

Ešte stále váhaš a neveríš ako ti môže tak malá investičná čiastka ako je 60€ zabezpečiť finančnú istotu?

Tajomstvo bankového, burzovného alebo finančného obchodovania sa volá ZLOŽENÝ ÚROK. Alebo úrok z úroku. Pre pochopenie prejdem teraz do inej – daleko rizikovejšej oblasti – stávkovanie. Úrok z úroku funguje ako kurzy športových zápasov v stávkovej kancelárií. Veľa ľudí stávkuje na viac zápasov na jednom tikete aby zväčšili celkový kurz a tak celkovú čiastku k výberu. Takže a vyberieme z ponuky 6 zápasov s kurzom 1,5 výsledný kurz je 1,5×1,5×1,5×1,5×1,5=7,59 povedzme, že stavíte 60€, potom výsledná výhra bude 455,4€ – SUPER ale má to jeden háčik – musíte uhádnuť výsledok všetkých 6 zápasov.

Teraz späť k investíciám – naše obchody majú dlhodobo približne 70% úspešnosť a vytvárajú zisk z investičného kapitálu  približne 50% a viac za MESIAC! A sme si vedomí, že v burzovom obchodovaní to nie je veľa. Po rokoch burzového obchodovania je našou prioritou ale BEZPEČNOSŤ investície. Takže ako sa Vám bude zhodnocovať Váš kapitál? Vašich približne 85€ (60€ vlastná investícia + 30USD štartovací bonus) Vám odporúčame nechať na Vás pracovať dajme tomu 2 roky. Teraz si skúste vypočítať aký kurz – výsledné zhodnotenie by bolo pri 50% úročení Vašej investície mesačne. Pomôžem Vám: je to  – výsledný kurz je 16834,11! Takže koľko môže byť za 2 roky Váš kapitál? 16834,11 x 85€ = 1 430 899,35€ No a verte alebo nie – určite je väčšia pravdepodobnosť  získať peniaze tu ako stávkovaním, tipovaním lotérie alebo kupovaním losov.

NASTAVTE SI SVOJ SYSTÉM FINANČNEJ OBNOVY TU

Je 2 roky dlhá doba?

Možno áno, možno nie… Čo bolo pred dvomi rokmi? Aký veľký rozdiel Vašich finančných istôt je oproti Vašej situácie spred dvoch rokov dnes? – To už je na Vás.

NASTAVTE SI SVOJ SYSTÉM FINANČNEJ OBNOVY TU